Вже йдете?

А у нас тут смачні знижки для тих, хто підпишеться на наш Телеграм канал. Залишайся в курсі!

Приєднатися
+

Без м'яса та молочки сет

440.00грн.

  • Вага: 2790 грам
  • 1: Зрази капуста
  • 2: Вареники капуста
  • 3: Вареники картопля
  • 4: Млинці мак-вишня
  • 5: Вареники вишня

Хто сказав, що смачні та корисні напівфабрикати обов'язково повинні містити в собі молочні продукти або м'ясо? Безумовно це найбільш поширений тренд, якого дотримуються всі виробники, однак Easy Food створювався як альтернатива більшої частини пропозицій і ми хочемо дати можливість всім людям насолоджуватися улюбленими ласощами, які відповідають їх вимогам.

Якщо ви дотримуєтесь здорового способу життя і віддаєте перевагу виключно веганськім натуральні продуктам, без вмісту ГМО та різних добавок, то ця пропозиція вам точно припаде до смаку!


Представлений сет містить в собі такі страви:

- Зрази з капустою;

- Вареники з капустою;

- Вареники з картоплею;

- Млинці з маком та вишнями;

- Вареники з вишнею.


Ідеальне рішення для тих, хто раніше не пробував наші страви і хоче познайомитися з смачним асортиментом. Тепер зовсім не обов'язково купувати кілька порцій вареників або млинчиків для того, щоб визначити свого лідера в цьому насиченому меню. Якщо у вас є друзі, які не їдять м'ясо і уникають продуктів з вмістом лактози, то вам буде чим їх пригостити. Не шукайте компроміси та пригощайте гостей тим, що вони по-справжньому люблять, тим більше це ще й дуже смачно!

Сеты
1 Зрази капуста
2 Вареники капуста
3 Вареники картопля
4 Млинці мак-вишня
5 Вареники вишня