Вже йдете?

А у нас тут смачні знижки для тих, хто підпишеться на наш Телеграм канал. Залишайся в курсі!

Приєднатися
+

Італійська кухня відноситься до однієї з найпопулярніших і, безумовно, смачних кухонь світу. Незважаючи на те, що до складу найпопулярніших страв входять піца та паста, існує багато інших національних шедеврів, які мають небувалий попит серед мільйонів гурманів у всіх куточках планети. Чого тільки варта смачна лазіння або неповторні равіолі, які дарують чудовий смаковий досвід і може приємно здивувати будь-кого.

До переліку страв італійської кухні входить велика кількість різноманітних варіацій ласощів, які можуть готуватись по-різному залежно від регіону країни. Якщо вже розумітися, то в самій Італії кухня ділиться на регіональні особливості. Наприклад на півночі і на півдні Італії різотто може виконуватися за абсолютно різними рецептами, а випічка і зовсім разюче відрізнятиметься навіть між сусідніми провінціями, не кажучи вже про різні частини країни.

Замовити італійські страви на будь-який смак

Easy Food – це не просто домашні страви української кухні, це ще й особлива увага міжнаціональним кулінарним шедеврам, які любить величезну кількість людей по всьому світу. Ми уважно дотримуємося рекомендацій класичних рецептів, які можна сміливо відносити до золотого фонду людської культури. Відкрийте тобі справжню Італію без необхідності відвідування півострова.