Вже йдете?

А у нас тут смачні знижки для тих, хто підпишеться на наш Телеграм канал. Залишайся в курсі!

Приєднатися
+
  • Сет для ласунів

Сет для ласунів

450.00грн.

  • Вага: 1900 грам
  • 1: Сирники з молочним шоколадом
  • 2: Сирники зі згущеним молоком
  • 3: Млинці з вишнею та маком
  • 4: Вареники з вишнею

Хто сказав, що солодощi обмежуються тортами, цукерками та іншими кондитерськими стравами? Ми в зовсiм не згодні з цим твердженням і саме з цієї причини раді запропонувати вам відмінний сет з найбільш популярними солодощами в нашому асортименті.

Ми не будемо стверджувати про те, що представлені страви корисніші, ніж класичні ласощі, до яких ми всі звикли з дитинства, хоч це і правда. Ми просто подаруємо вам можливість відкрити для себе абсолютно новий світ унікальних смаколиків, які можуть урізноманітнити кулінарне меню у вашому житті.


До складу сета входять:

1. Сирники з молочним шоколадом

2. Сирники зі згущеним молоком

3. Млинці з вишнею та маком

4. Вареники з вишнею


Вас чекають неймовірно смачні сирники з молочним шоколадом, сирники зі згущеним молоком, які радують насиченим смаком, найніжніші млинці з вишнею та маком, а також мегапопулярні вареники з вишнею.

Це ідеальний вибір для тих, хто хоче спробувати всього потроху, не замовляючи повні страви з тими, чи іншими десертами. Тепер вам достатньо замовити сет для того, щоб визначитися з власним фаворитом і напевно знати в майбутньому що з наших солодощів ідеально підходить вашим смаковим уподобанням.

Сеты
1 Сирники з молочним шоколадом
2 Сирники зі згущеним молоком
3 Млинці з вишнею та маком
4 Вареники з вишнею