Вже йдете?

А у нас тут смачні знижки для тих, хто підпишеться на наш Телеграм канал. Залишайся в курсі!

Приєднатися
+

Правильне харчування та напівфабрикати

Приємно дивитися за тим, як в поточному році в тренди вириваються дійсно корисні речі і люди не просто сліпо слідують дивним віянням моди, а покращують якість свого життя. Правильне харчування (або просто ПП) набирає небачені раніше масштаби і отримує відгук у величезної кількості людей по всьому світу. Однак багато хто навіть не підозрюють, що допускають ряд стратегічних помилок формуючи свій раціон харчування.


Що можна їсти на ПП?

Наприклад, багато хто стверджує про те, що пельмені їсти не можна, оскільки інгредієнти страви вкрай погано поєднуються і взагалі від мучного можна поправитися. Ми навіть сперечатися не будемо з цим, проте в цій заяві є ряд "але" і все не так однозначно, як може здатися на перший погляд.


По-перше, потрібно пам'ятати про те, що все повинно бути в міру. Людина часто поправляється тому, що споживає надмірну кількість калорій, які організм не вміє ефективно утилізувати. Такий "запас" акумулюється в жирові клітини і ми отримуємо зайву вагу. Однак якщо є блюдо без фанатизму і не накидатися на їжу, то в теорії можна їсти що завгодно, за рядом важливих винятків.


Які страви є на дієті?

Куди важливіше тут те, що існують і дієтичні пельмені, які виконуються з особливих продуктів. Головними складовими рецепту є італійська цільнозернових борошно найвищої якості і свіже фермерське м'ясо індички. В цілому глікемічний індекс такого набору продуктів виявиться куди корисніше так званих "дієтичних" сосисок, які ви можете купити в супермаркеті і які користуються досить широким попитом у людей, що сидять на дієтах. Та й енергетична цінність у пельменів буде куди скромніше (всього 156 калорій), ніж у сосисок. Ну, а за смаковими якостями тут навіть обговорювати нічого. Але чомусь про такі речі дієтологи і блогери або вкрай мало говорять, або вважають за краще замовчувати.


Велика частина дієтологів строго забороняють своїм підопічним споживати певні групи продуктів, абсолютно не пояснюючи механіку дії цих продуктів, їх впливу на організм і причин, чому якісь продукти їсти можна, а інші не можна. Звідси і виникає міф про те, що напівфабрикати на дієті заборонені. Хоча насправді все куди складніше.


Їсти можна і потрібно з насолодою, але в міру. Єдине важливе правило, яке ні в якому разі не можна забувати, полягає в тому, де ви купуєте продукти. Все інше вимагає вашого глибокого вивчення. Ні в якому разі не економте на своєму харчуванні і не намагайтеся замінювати улюблені страви дешевими аналогами, оскільки умовні пельмені з найнижчого цінового сегмента ніколи не стануть корисними для вас і ваших рідних. І найчастіше принципи правильного харчування мають на увазі саме таку групу страв, коли стверджують про заборони. Їжте смачно і дбайте про ваше здоров'я!