Вже йдете?

А у нас тут смачні знижки для тих, хто підпишеться на наш Телеграм канал. Залишайся в курсі!

Приєднатися
+

Рецепт домашніх котлет

Нас часто запитують про те, за якими рецептами готуємо домашні котлети. Всупереч очікуванням багатьох людей ми не стверджуватимемо про те, що в наших рецептах приховані секрети, які роблять страви Ізіфуд такими смачними. Ми просто вкладаємо в процес приготування своє кохання, продукти найвищої якості та досвід. В результаті виходять котлети, що передають справжній смак дитинства.


Однак, якщо з якихось причин ви хочете спробувати повторити наш рецепт самостійно, то все дуже просто. В якості основних інгредієнтів ми беремо гуляш яловичини, лопатку свинини, цибулю, сушений часник, яйця, хліб, сіль та чорний перець. Пропорції вибирайте, виходячи з необхідної кількості котлет.


Як готувати котлети?

Для початку давайте підготуємо хлібний м'якуш, який потрібно замочити у воді приблизно на 5 хвилин. Врахуйте, що хліб повинен добре просочитися водою, проте він не повинен плавати в ній після призначеного часу.


Поки ви чекаєте на приготування м'якуша наріжте дрібно цибулю.


Змішайте м'ясо в потрібних пропорціях і пропустіть через м'ясорубку. Пам'ятайте, м'ясо, як і всі інші продукти, має бути найвищої якості та відповідати фермерському класу. Інакше це позначиться на якості та смаку готової страви.


Змішайте в глибокій ємності хліб, фарш, цибулю, додайте в отриману суміш яйце, посоліть, додайте перець і ретельно перемішайте.


Змочіть руку, відривайте від цільної маси фаршу невеликі шматочки (приблизно розміром із котлету) і закидайте назад у миску. Ця процедура потрібна для того, щоб надати однорідності котлетам і вони не розвалювалися в процесі смаження.


Після всіх виконаних процедур даємо фаршу близько 15-20 хвилин "відпочити", а потім формуємо котлети, обволікаємо у борошні та відправляємо на сковороду.


Важливо пам'ятати про те, смажити котлети потрібно на добре прогрітій сковороді з соняшниковою олією. Масло утворює на поверхні котлети скоринку, яка затримає всі соки всередині страви. Якщо сковорода не буде попередньо прогріта, то м'ясо прилипатиме до сковороди і страва буде зіпсована.


Не додавайте жодних підсилювачів смаків, ароматизаторів та інших "секретних" інгредієнтів, за порадою фуд блогерів в інтернеті. Ви просто зіпсуєте смак та аромат соковитого та свіжого м'яса. Вкладайте кохання та увагу в кожну зліплену котлету і результат вас приємно здивує. Ну, а якщо ви не хочете страждати біля плити, то просто вибирайте те, що вам до смаку в розділі котлети. Там є як класичні домашні страви, так і вишукані рецепти справжніх поціновувачів.