Вже йдете?

А у нас тут смачні знижки для тих, хто підпишеться на наш Телеграм канал. Залишайся в курсі!

Приєднатися
+

Їжа для зайнятої бізнес-вумен

Сучасна бізнес-вумен багато часу приділяє роботі. Стояти біля плити - вже давно не жіночий доля. По крайней мере, для багатьох успішних жінок. Ділові зустрічі, переговори, презентації, проекти, звіти і багато іншого віднімають абсолютно весь час.

При цьому багато хто бажає харчуватися правильно.

Саме для таких жінок ми готуємо якісні порційні страви.

Смачні та корисні страви для бізнес-вумен

У сучасній леді дуже щільний графік справ і свій особливий розпорядок дня, в якому для побутових питань немає часу. Власне, як і для тривалих прийомів їжі.

Сніданок, обід і вечерю для неї - необхідні ритуали для підтримки здоров'я, а не довгі посиденьки за домашнім столом, що продовжуються чаєпиттями.

Щоб харчуватися регулярно і правильно, зовсім необов'язково готувати самостійно. Ми зруйнували стереотип про те, що немає нічого кращого домашньої їжі.

Наші готові страви не тільки дуже смачні, але і корисні. Ви зумієте харчуватися по-справжньому смачно, при цьому не хвилюватися про наявність продуктів у своєму холодильнику.

Ви зможете і зовсім їх не купувати.

Наші переваги

  1. Ми готуємо для вас сніданок, обід і вечерю і привозимо кожен день свіжі страви. Гарантована абсолютна чистота самих продуктів і їх упаковки. Повітря в приміщенні для готування безперервно фільтрується, регулярно проводиться санітарна обробка. Наші кухарі працюють в кітелях, рукавичках і масках.
  2. Готуємо на сучасному розумному обладнанні.
  3. З нами ви будете харчуватися навіть різноманітніше, ніж удома. Меню заздалегідь складається на місяць вперед, при цьому жодна страва в ньому не повторюється.
  4. Ви будете отримувати їжу швидко, при цьому вона відповідає всім вимогам, що пред'являються до повноцінного раціону.
  5. Ви зможете більше часу приділяти більше важливих справ, ніж приготування їжі.
  6. Герметична упаковка дозволяє брати їжу з собою куди завгодно. Ви зможете пообідати хоч у себе в офісі, хоч в автомобілі.
  7. Ми постійно аналізуємо відгуки наших клієнтів, і готуємо тільки ті страви, які їм подобаються.
  8. Ми будемо годувати вас класичними домашніми стравами: смачними кашами, пиріжками, рагу, котлетами, мантами і багатьом іншим.
  9. Пропонуємо різні обсяги раціону, що відрізняються по калорійності - від 800 до 2000 калорій в день. Якщо ви дотримуєтеся якоїсь дієти, вам не доведеться самостійно рахувати калорії. Адже ми зробимо це за вас.

Ви самі визначаєте часовий інтервал доставки їжі і її адресу. Крім того, час і адресу можна змінювати. Головне - попередити кур'єра за добу.

Для тривалого зберігання рекомендується поставити упаковану їжу в холодильник. При необхідності ви зможете швидко розігріти її в мікрохвильовій печі. Якщо ви кудись їдете, можете припинити доставку їжі на необхідну кількість днів, а потім в будь-який момент відновити.