Вже йдете?

А у нас тут смачні знижки для тих, хто підпишеться на наш Телеграм канал. Залишайся в курсі!

Приєднатися
+

Як готувати пельмені?

Пельмені є одним з найпоширеніших страв у наших широтах, що зовсім не дивно. Але ось що куди більш дивно, це те, що пельмені в народі вважаються вкрай простим в приготуванні ласощами, яке доступне кожному. Строго кажучи, в цьому є певна частка правди, проте все не настільки однозначно, як може здатися на перший погляд. І якщо ви самостійно вирішите приготувати пельмені, то вас чекає величезна кількість сюрпризів.


Пельмені інгредієнти


Ми будемо відштовхуватися від рецепта класичних пельменів, які користуються найбільшим попитом серед сучасних покупців:


  • цільнозернових борошно найвищої якості;
  • вода;
  • фермерські курячі яйця;
  • м'ясо фермерського класу;
  • цибуля;
  • чорний перець;
  • сіль.

Список інгредієнтів це лише складові частини, з яких створюються кулінарні шедеври. Для того, щоб повторити ідеальний смак домашніх пельменів вам потрібно знати цілий ряд секретів, кожен з яких напрацьовується фахівцями шляхом довгих років експериментів. Природно, хороший шеф-кухар ніколи не відкриє ці секрети і вам доведеться шукати відповіді в процесі численних спроб приготування.


Крім усього іншого домогтися смакового відповідності ресторанних рецептів теж досягти навряд-чи вдасться. Дуже часто в різні страви додаються т.зв. "Секретні" інгредієнти, який розкривають смак в абсолютно нових фарбах і ви можете роками підбирати цей брак пазл, який збирає смакову картину воєдино.


Саме звідси стає зрозумілим проста істина, яка відображає питання "як готувати пельмені" в новому світлі. Це дуже смачне блюдо готувати зовсім непросто і саме з цієї причини люди вважають за краще купити пельмені, ніж витрачати величезну кількість часу на кухні, в спробі наздогнати ресторанною якістю.


Адже йдеться не тільки в витрачений час, а в тому, що майстерність приготування дійсно смачних пельменів це досить трудомісткий процес, який вимагає величезної кількості досвіду і численних невдалих спроб.


Важливі секрети приготування пельменів

Але якщо ви готові експериментувати, то важливо пам'ятати дуже важливе правило - використовуйте продукти лише високої якості і не економте ні на чому, особливо на борошні. Всі продукти повинні бути свіжими, що не замороженими і обов'язково найвищої якості.

Намагайтеся не шкодувати м'ясо. Ви можете спробувати різні поєднання, в різних пропорціях, однак м'ясна начинка повинна становити мінімум 60% готового блюда. І не думайте, що домінація тесту це "класика". Швидше це пережиток старих промислових стандартів, а не класичний рецепт ласощів. Але найголовніше правило - насолоджуйтеся плодами своїх старань. Адже приготовані страви своїми руками завжди смачніше, ніж магазинні аналоги.